U Majky

Rázcestník pre Vaše nákupy

Botník gaia 09 – vosk – p002

Botník gaia 09 – vosk – p002

item image

Cena: 208.00 EUR

Ak hľadáte do svojej predsiene menší botník, potom je tento kúzelný botník možno tou správnou voľbou. Nábytok GAIA očarí skvostným rustikálnym vzhľadom s dôrazom kladeným na detaily. Ide o ručne vyrábaný drevený nábytok na zákazku, tým pádom je každý kus originálom. Meno gréckej bájnej bohyne krajiny GAIA si kolekcia zaslúžila svojimi antickými prvkami a prírodným vzhľadom. Botník v tomto variante je pokrytý voskom, ktorý zachováva prírodný vzhľad a prispieva k odolnosti nábytku. Zároveň necháva drevo voľne dýchať a zvýrazňuje jeho štruktúru. Môžete si vybrať z troch odtieňov. Do svojej domácnosti tak získate luxusný ekologický nábytok.

 

Botník ponúka uzavretú skrinku na topánky so vzorovanými dvierkami. Vrchná doska môže slúžiť buď ako odkladací priestor, alebo ako miesto na sedenie pri obúvaní. Nábytok je vyrobený z kvalitného masívneho dreva z borovice. Tento materiál zaisťuje tú najvyššiu možnú kvalitu. Výrobky sú dodávané v zmontovanom stave a ich veľmi pevná konštrukcia umožňuje použitie po naozaj dlhú dobu. Ak máte teda radi tradičné prevedenie a poctivú prácu bez kompromisov, masívny sedliacky nábytok je pre vás to pravé.

 

Farba uvedená vo vzorkovníku sa môže ľahko líšiť oproti fotografii výrobku. Príčinnou môže byť zobrazovanie farieb monitora či rôzne nasvietenie výrobkov pri fotení. Pre čo najvernejšie znázornenie skutočných farieb sme pre vás pripravili koláže fotografií skutočných výrobkov v každom farebnom prevedení. Nájdete ich medzi ostatnými fotkami. Na reklamáciu výrobku z dôvodu farebného odtieňa nebudeme brať ohľad.

 

Rozmery botníku GAIA 09 sú 74x50x40cm (š, v, h).

 

Ďalšie produkty prírodnej kolekcie GAIA nájdete nižšie v súvisiacich produktoch.

 

Z dôvodov výroby sedliackeho nábytku na zákazku, sme nútení požadovať od zákazníka zálohu v minimálnej výške 30% z ceny nábytku. O výške zálohy Vás budeme kontaktovať e-mailom po uskutočnení objednávky maximálne do dvoch pracovných dní. Záloha Vám bude odpočítaná pri konečnom vyúčtovaní a doručení zásielky.