U Majky

Rázcestník pre Vaše nákupy

Predsieňová stena so zrkadlom gaia 10 – farba – p051

Predsieňová stena so zrkadlom gaia 10 – farba – p051

item image

Cena: 672.00 EUR

Vešiak s botníkom je pre predsieň pevným základom. Predsieňová stena GAIA 10 však ponúka oveľa viac. Okrem vysokého zrkadla nábytok očarí napríklad skvostným rustikálnym vzhľadom s dôrazom kladeným na detaily. Ide o ručne vyrábaný drevený nábytok na zákazku, tým pádom je každý kus originálom. Meno gréckej bájnej bohyne krajiny GAIA si kolekcia zaslúžila svojimi antickými prvkami a prírodným vzhľadom. Produkty sú povrchovo upravené lakovaním. Farebná vrstva má výborné krytie a je nanášaná na biely základ. Vďaka tomu je docielených jasných farieb. Na výber máte z viac ako 30 odtieňov. Farby sú ekologické, založené na vodnej bázi, ktoré sú priateľské k životnému prostrediu. Vo vrchnej časti stránky si v poli „Vybrať variant“ vyberte odtieň korpusu.

 

Obuv si môžete uschovať do uzavretej skrinky a svoje doplnky či prezuvky do dvoch pojazdných zásuviek. Vrchná doska botníku slúži ako odkladací priestor či miesto na sedenie pre maximálny komfort pri obúvaní. Svoje oblečenie môžete zavesiť na tri pevné kovové háčiky. V hornej časti nájdete ešte praktickú poličku, kam budete môcť umiestniť napríklad čiapky či šatky, ale aj dekoračné predmety, ako sú napríklad menšie rastlinky. Nábytok je vyrobený z kvalitného masívneho dreva z borovice. Tento materiál zaisťuje tú najvyššiu možnú kvalitu. Výrobky sú dodávané v zmontovanom stave a ich veľmi pevná konštrukcia umožňuje použitie po naozaj dlhú dobu. Ak máte teda radi tradičné prevedenie a poctivú prácu bez kompromisov, masívny sedliacky nábytok je pre vás to pravé.

 

Farba uvedená vo vzorkovníku sa môže ľahko líšiť oproti fotografii výrobku. Príčinnou môže byť zobrazovanie farieb monitora či rôzne nasvietenie výrobkov pri fotení. Pre čo najvernejšie znázornenie skutočných farieb sme pre vás pripravili koláže fotografií skutočných výrobkov v každom farebnom prevedení. Nájdete ich medzi ostatnými fotkami. Na reklamáciu výrobku z dôvodu farebného odtieňa nebudeme brať ohľad.

 

Rozmery predsieňovej steny so zrkadlom GAIA 10 sú 121x210x41cm (š, v, h).

 

Ďalšie produkty prírodnej kolekcie GAIA nájdete nižšie v súvisiacich produktoch.

 

Z dôvodov výroby sedliackeho nábytku na zákazku, sme nútení požadovať od zákazníka zálohu v minimálnej výške 30% z ceny nábytku. O výške zálohy Vás budeme kontaktovať e-mailom po uskutočnení objednávky maximálne do dvoch pracovných dní. Záloha Vám bude odpočítaná pri konečnom vyúčtovaní a doručení zásielky.