U Majky

Rázcestník pre Vaše nákupy

iRobot Roomba i3+ (3558) Neutral – Robotický vysávač

iRobot Roomba i3+ (3558) Neutral – Robotický vysávač

Cena: 469.00 EUR

iRobot Roomba i3+ (3558) Neutral

Robotický vysávač Roomba i3+ s pozoruhodným dizajnom prináša prémiové funkcie za cenu štandardného robotického vysávača. Vďaka chytré navigácii a trojstupňovému čistiacemu systému AeroForce zaistí Roomba i3+ perfektné upratovanie. S mobilnou aplikáciou iRobot HOME v slovenskom jazyku ovládate Roombu kedykoľvek a kdekoľvek. Aplikácia vám vďaka technológii iRobot Genius sama odporučí kedy upratovať na základe vašich zvykov alebo ročného obdobia. Prelomovým míľnikom značka iRobot je potom geniálna funkcia automatického vysypávanie zberného koša v čistiacej stanici Clean Base.

Hlavné prednosti

Gyroskopická navigácia
Prémiový trojstupňový čistiaci systém AeroForce
Technológia Imprint Link
Detekcia nečistôt
Umývateľný zberný kôš
Ovládanie cez mobilnú aplikáciu v slovenčine
Senzor proti pádu zo schodov a zamotaniu do káblov
Dizajn odolný voči prachu a odtlačkom prstov
Samovyprázdňovacia stanica na odpad

Videopredstavenie robotického vysávača iRobot Roomba i3+

Uprace po vás aj po sebe

Automatická vyprázdňovacia stanica Clean Base vyprázdni zásobník robota do uzavretého vrecka Allergen Lock. Zmestia sa tam nečistoty, prach a chlpy až zo 60 zásobníkov. Zabudnite na vysávanie celé mesiace. 

Pohybuje sa lineárne a logicky

Nezastaví sa, kým všetko neuprace. Pohybuje sa v lineárnych a logických trasách a používa najmodernejšie senzory sledovania podlahy pre orientáciu vo vašej domácnosti.

Rozšírená aplikácia iRobot Home

Cez smartfón nastavíte, ktoré miestnosti a kedy sa majú vysávať a taktiež vlastnosti vysávania. Cez report Clean Map sledujte, kde všade vaša Roomba vysávala. Nechýbajú štatistiky, história a push správa po ukončení vysávania

*Funkcia bude dostupná od 08/2021

Povysáva celú plochu domácnosti

Pomocou pokročilej navigácie iAdapt a senzorov na sledovanie podlahy si pamätá svoju polohu. Vďaka tomu povysáva viac miestností alebo celú plochu domácnosti.

Dobije sa a pokračuje

Plne nabitá vysáva až 75 minút. Ak je to potrebné, nabije sa a pokračuje tam, kde skončila. Až kým nie je všade povysávané.

Až 10x výkonnejšie vysávanie

Prináša až 10x vyšší výkon vysávania* na vyčistenie usadenej špiny, nečistôt a zvieracích chlpov z podláh a kobercov.

*V porovnaní s AeroVac systémom Roomba série 600.

Vysáva všetky typy povrchov

Automaticky prispôsobí zdvih čistiacej hlavy pre zabezpečenie optimálneho výkonu. Plynulo prechádza medzi pevnými podlahami, menšími rohožami, dlažbou, kobercami a inými typmi podláh.

Vyhľadáva nečistoty

Senzory Dirt Detect upozornia Roombu na viac znečistené miesta. Strávi tak viac času čistením týchto oblastí, až kým nebudú úplne čisté.

Ideálna na vysávanie zvieracích chlpov

Účinné čistenie vďaka dvom proti sebe rotujúcim kefám. Jedna kefa nečistoty uvoľňuje a druhá ich dvíha. Vysokoúčinný filter zachytí až 99% alergénov, peľu a čiastočiek väčších ako 10 mikrometrov.

Bezúdržbové riešenie AeroForce

Dve špeciálne navrhnuté hlavné kefy sú gumené a odolné voči namotávaniu vlasov.