U Majky

Rázcestník pre Vaše nákupy

Concept VR2110 2v1 RoboCross Gyro – Robotický vysávač

Concept VR2110 2v1 RoboCross Gyro – Robotický vysávač

Cena: 239.00 EUR

Robotický vysávač Concept VR2110 2v1 RoboCross Gyro

2v1 – Vysávanie a mopovanie
Extrémna výdrž – až 180 minút
Gyroskopická navigácia s mapovaním – GyroTec 2.0
Ovládanie mobilom – cez aplikáciu Concept Home
BLDC motor so sacím výkonom 2200 Pa
4 režimy upratovania
Trojnásobná filtrácia s HEPA filtrom
Zabudovaný zámok
2x vymeniteľný zásobník (prachový + 2v1)
Automatické nabíjanie
Plánovanie upratovania

Videopredstavenie Concept VR2110 2v1 RoboCross Gyro

Predstavenie robotického vysávača Concept VR2110 2v1 RoboCross Gyro

Robotický vysávač s funkciou mopovania. Concept VR2110 2v1 RoboCross Gyro môžete ovládať pomocou aplikácie Concept Home vo vašom mobilnom telefóne, alebo pomocou diaľkového ovládača. Zvoľte si jeden z 4 režimov upratovania, naplánujte odložený štart, sledujte proces upratovania.

Concept VR2110 2v1 RoboCross Gyro sa nebojí ničoho

Vysávač Concept VR2110 2v1 RoboCross Gyro je vybavený navigačnou technológiou GyroTec 2.0, ktorá dokonale pokryje čistené podlahy. Jej veľkou výhodou je schopnosť lepšej orientácie v priestore, čím tiež skráti dobu upratovania. Zároveň zabraňuje opakovaným prejazdom rovnakého miesta. Bez problémov prejde prekážku (prah) vysokú až 1,5 cm. TOF senzor chráni okolie pred nárazmi, detekuje steny, sklo, i čiernej farby. O skvelé výsledky sa pritom postará kvalitný digitálny BLDC motor, ktorý je tichší, spoľahlivejší, energeticky úspornejší a má dlhšiu životnosť ako bežné motory.

Stále dokonale upratané

Robotický vysávač nielen vysaje, ale aj vytrie. Pre vysávanie navyše poslúži veľká nádobka s objemom 600 ml. Druhý zásobník 2v1 umožňuje vysávať a mopovať zároveň. Kombinuje klasickú nádobku na prach s elektronicky riadeným zásobníkom na vodu. Kompletné upratovanie bude vykonané v rekordnom čase. Do zásobníka na vodu je možné pridať vhodný dezinfekčný prostriedok, vďaka ktorému budú vaše podlahy aj vydezinfikované. Funkcia Carpet turbo automaticky zvýši sací výkon na maximum ak nabehne na koberec. Pri návrate na tvrdú podlahu sa vráti k bežnému výkonu.

Ovládajte ho cez telefón

Robota Concept VR2110 2v1 RoboCross Gyro budete ľahko ovládať cez aplikáciu Concept Home, ktorá je navyše v češtine a zdarma dostupná pre iOS a Android zariadenia. Vyslať do služby môžete vysávač kedykoľvek a odkiaľkoľvek, stačí nastaviť program, ktorý sa vám aktuálne najviac hodí. A ak nie ste fanúšikovia aplikácií alebo nemáte chytrý telefón, použite diaľkový ovládač, ktorý je súčasťou balenia.

Concept VR2110 2v1 RoboCross Gyro ponúka 4 režimy upratovania

Pred spustením vysávača si vyberiete zo 4 režimov upratovania alebo naplánujete odložený štart. AUTO SMART efektívne uprace celý priestor. Ďalej obvodový režim zabezpečí upratovanie pozdĺž steny a pri lokálnom TURBO režime sa pohybuje po špirále a vysáva na maximálny výkon. Pomocou manuálneho režimu navediete robota na presné miesto. Funkcie TURBO, INTENSIVE a SILENT využijete na doplnenie bežných upratovacích režimov.

Filtračný systém

Trojstupňová filtrácia TripleAirClean s HEPA filtrom 13 odstráni až 99,9% častíc, baktérií a