U Majky

Rázcestník pre Vaše nákupy

Taška First Tactical® Executive Briefcase – čierna

Taška First Tactical® Executive Briefcase – čierna

Cena: 141.00 EUR

Taktická aktovka Executive od First Tactical je primárne určená pre prenos podporného a taktického vybavenia. Všetky funkčné prvky aktovky sú premyslené do posledného detailu. Samozrejmosťou je použitie iba tých najvhodnejších a odolných materiálov. Charakteristickým znakom aktovky je obrovské množstvo vreciek vrátane utajeného vrecka pre CCW (skryté nosenie zbrane).

Chytro organizované vrecká

Hlavné vrecko sa rozopína pomocou dvojcestného zipsu s tiahlom, na veku je drobné vrecko vystlané fleecom na uloženie okuliarov. Vnútri aktovky je jedno veľké rámcové vrecko s tromi bočnými vreckami pre drobnosti a jedným veľkým bočným plochým vreckom. Vedľa hlavného vrecka je samostatne umiestnené ďalšie veľké vrecko so zipsom. Tu sa nachádza polstrovaný priestor pre notebook a rozsiahly organizér. Sivá farba vnútrajška aktovky je zvolená zámerne s cieľom jednoduché viditeľnosti a lepšej orientácie v obsahu. Predné vrecúško s uzatváraním na suchý zips možno rozopnúť pomocou dvojcestného zipsu a vzniknutý rozšírený priestor je príhodný pre uloženie fľaše s vodou. Dve vrecká na boku sú perfektne prispôsobené pre rozloženie a prehľadnú organizáciu drobných predmetov, ako sú písacie potreby, bločky či náradie. Jedno z vreciek je vybavené našitými páskami so suchým zipsom pre pripnutie osobnej identifikácie či tímového tagu.

Dokumenty aj pištoľ

Zadná strana aktovky je vybavená plochým vreckom so zipsom, ktoré je priamo určené pre uchovanie papierovej dokumentácie. Na vnútornej strane vrecka je však ešte zatajené skryté vrecko so suchým zipsom, perfektné pre uschovanie ručnej zbrane.

Spoľahlivé prenášanie bez kĺzania

Madlá pre prenášanie sú vyrobené z pevného materiálu, sú zošité a zosilnené. Ramenný popruh je nastaviteľný, dostatočne široký a vypolstrovaný 1 cm širokou penou s meshovým obšitím pre lepšiu ventiláciu. Popruh cez rameno je ukotvený nízkoprofilovými otočnými sponami Duraflex a silikónovými prúžkami zabraňujúcimi kĺzaniu popruhu po ramene.

Kvalitné a značkové materiály

Pre aktovku Executive boli použité značkové zipsy od YKK s masívnymi tiahlami pre jednoduchú manipuláciu. Spony sú nemenej kvalitné, známe pod značkou Duraflex. Materiálom pre konštrukciu aktovky je vysoko pevný a odolný nylon 1000D.

Rozmery podrobne Rozmery hlavného priestoru (v x š x h):
26,7 cm x 41,9 cm x 13,3 cm
Rozmery vrecka na notebook (v x š x h):
26,7 cm x 41,9 cm x 3,2 cm
Rozmery predného vrecka (2x – v x š x h):
22,9 cm x 21,0 cm x 4,4 cm
Rozmery bočného vrecka (2x – v x š x h):
24,1 cm x 13,3 cm x 5,1 cm
Hmotnosť  1,2 kg
Objem  26 l
Detaily materiálu 1000D nylon
Zips/y YKK®
Patentky / pracky / spony DuraFlex®
Upevnenie / preprava 1 nastaviteľný ramenný popruh
1 látková rukoväť


 

Benefity, o ktorých musíte vedieť:

  • tajné vrecko pre CCW
  • dostačujúci počet vreciek
  • kompaktné rozmery
  • protišmykový popruh
  • kvalitné a odolné materiály