U Majky

Rázcestník pre Vaše nákupy

Bežecký pás HS-2500LB Aspire

Bežecký pás HS-2500LB Aspire

Cena: 739.00 EUR

Bežecký pás HS-2500LB Aspire

Trénujte bez ohľadu na počasie! Bežecký pás  HS-2500LB Aspire Vám pomôže zostať fit bez toho, aby ste museli vyjsť z domu. Aspire je bežecký pás s výkonom motora do 3,0 HP, ktorý môže dosiahnuť maximálnu rýchlosť 18 km / h. Bežecká plocha s rozmermi 50/125 cm je zárukou pohodlného a intenzívneho tréningu v domácom prostredí. Počas tréningu využite možnosti, ktoré ponúka tréningový počítač zariadenia Aspire! 15 tréningových programov a program HRC (riadený prácou srdca) Vám umožní prispôsobiť typ tréningu podľa Vašich individuálnych potrieb.

Pokiaľ chcete obohatiť svoj tréning – využite možnosti, ktoré Vám ponúka sklon bežeckého pásu až do 15%. Ak hľadáte správnu motiváciu, určite Vás osloví bezplatná mobilná aplikácia FITSHOW, v ktorej si môžete uložiť svoje pokroky alebo vyskúšať tréning navrhnutý jedným z programov v aplikácii.

Pripojenie mobilného zariadenia je nesmierne jednoduché. Stačí ho umiestniť na špeciálnu podložku, ktorá je umiestnená nad počítačom a následne ho pripojiť k bežeckému pásu pomocou Bluetooth. Ak je Váš telefón alebo tablet počas tréningu vybitý, môžete svoje mobilné zariadenie bezpečne a ľahko pripojiť k portu USB a nabiť ho.

Sledujte meranie pulzu. Spolu s bežeckým pásom Vám ponúkame telemetrický pás, ktorý Vám po umiestnení na hrudník  umožní sledovať pulz a údaje sa zobrazia na displeji tréningového počítača. Okrem toho sú v rukovätiach umiestnené snímače pulzu, ktoré takisto merajú hodnotu Vášho pulzu.

Po tréningu môžete bežecký pás ľahko zložiť a vďaka transportným kolieskam ho môžete bez veľkého úsilia presunúť na iné miesto.

 

Technické údaje: 

Producent: Hop-sport
Model: HS-2500LB Aspire
Motor: DC 3,0 HP
Rýchlosť: 1-18 km / h
Nosnosť: 150 kg
Rozmery bežeckej plochy: 50/125 cm
Rozmery zariadenia: rozložené – 156 / 88,4 / 117,9 cm, zložené –  32,3 / 88,4 / 176,9 cm
Hmotnosť zariadenia: 56 kg
USB: Áno
Bluetooth: Áno
Tréningové programy: 15
Napájanie: 220V
Nastavenie sklonu: automatické – 15%
Transportné kolieska: Áno

Pozor! Návod na použitie tohto zariadenia odosielame vo forme PDF na e-mailovú adresu zákazníka!

Pri nákupe v našom obchode získavate: 

záruku (24 mesiacov)
doklad o nákupe
rýchle doručenie