U Majky

Rázcestník pre Vaše nákupy

ArtExt Kuchynská skrinka vysoká, DRU 60/207 Ferrum FARBA DVIEROK: Sherwood svetlý

ArtExt Kuchynská skrinka vysoká, DRU 60/207 Ferrum FARBA DVIEROK: Sherwood svetlý

Cena: 124.00 EUR

Kuchynská linka Ferrum má v ponuke 3 očarujúce odtiene s dekorom dreva – craft tobaco, dub lindberg a sherwood svetlý v kombinácií s bielym lesklým akrylom. Široká paleta farieb uspokojí aj tých najnáročnejších zákazníkov. K dispozícii máte veľký výber kuchynských skriniek v rôznych rozmeroch. Na výber máte 4 dekory horných dvierok a 3 dekory spodných dvierok, ktoré je možné ľubovoľne kombinovať. Je vyrobená z kvalitných materiálov a ponúka najnovšie prvky kuchynských liniek, ako je tlmené dovieranie dvierok, zásuviek a ďalšie.
Vysoká skrinka DRU 60/207 je určená na umiestnenie vstavanej rúry a mikrovlnky. Na skrinku je použitý korpus v hrúbke 16 mm, korpus je vo farbe biela perla. Dvierka si môžete vybrať z 3 odtieňov – craft tobaco, dub lindberg a sherwood svetlý. Nohy (podstavce) sú plastové, čiernej farby, výškovo nastaviteľné.
Na dvierkach sú použité pánty Grasshopper s tichým dovieraním. Úchyty sú zarátané v cene skrinky, v balení je úchyt Reling. Ak máte záujem o iné úchyty, dajú sa doobjednať z našej ponuky úchytov.
Pri skrinkách Ferrum je možnosť dokúpenia double systému, príborníkov, organizérov, drôtených systémov, tesniacich líšt a iné, v kategórii príslušenstvo.

Rozmer: 60 x 207 x 56,5 cm
Materiál: laminát
Farebné prevedenie korpusu:
 
Farebné prevedenie dvierok: 

craft tobaco
dub lindberg 
sherwood svetlý 

Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!