U Majky

Rázcestník pre Vaše nákupy

ArtExt Kuchynská skrinka spodná zásuvková, D2/60 Essen Farba korpusu: Grey – Hettich D2E/60

ArtExt Kuchynská skrinka spodná zásuvková, D2/60 Essen Farba korpusu: Grey – Hettich D2E/60

Cena: 209.00 EUR

Kuchynská linka Essen má v ponuke 3 moderné odtiene dvierok – biela, sivá a čierna v lesku, vďaka špeciálnemu hlbokému lesku majú dvierka „efekt skla“. Akrylové dvierka sú veľmi pevné a odolné voči poškriabaniu, obsahujú ióny striebra, ktoré majú antibakteriálne účinky. Korpusy skriniek sú dostupné v 3 farbách – biela, grey a lava. Kuchynská linka Essen ponúka skrinky v rôznych rozmeroch. Farebné prevedenia korpusu a dvierok, je možné ľubovoľne kombinovať, vďaka čomu si viete vytvoriť kuchynskú linku podľa svojich predstáv. 
Spodná skrinka D2/60 má 2 zásuvky. Na skrinku je použitý korpus v hrúbke 18 mm, na výber je z 3 farieb – biela, grey a lava. Dvierka si môžete vybrať z 3 odtieňov – biela, sivá a čierna, vybraný odtieň prosíme vpísať do poznámky v objednávke.
Skrinka je dodávaná bez pracovnej dosky, ktorú je možné doobjednať vo viacerých farebných prevedeniach. Ponuku pracovných dosiek nájdete v kategórii príslušenstvo ku kuchynským linkám – pracovné dosky.
Skrinka sa dá objednať s 2 druhmi kovaní:

s kovovými koľajnicami BLUM a kovovými bočným lištám na zásuvkách, k tejto verzii je možnosť doobjednania systému AIRTIC (tlmené dovieranie)
so systémom plného výsuvu a tichým dovieraním od firmy Hettich

Úchyty sú zarátané v cene skrinky, v balení je úchyt Reling. Ak máte záujem o iné úchyty, dajú sa doobjednať z našej ponuky úchytov.
Pri skrinkách Essen je možnosť dokúpenia double systému, príborníkov, organizérov, drôtených systémov, tesniacich líšt a iné, v kategórii príslušenstvo.

Rozmer: 60 x 82 x 50 cm
Materiál: 

Korpus: LTD – hrúbka 18 mm
Dvierka: MDF / Akryl

Farebné prevedenie korpusu:

biela
grey
lava

 
Farebné prevedenie dvierok:

biely lesk
sivý lesk
čierny lesk

Farebné prevedenie dvierok prosíme uviesť do poznámky v 3.kroku objednávky.
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!