U Majky

Rázcestník pre Vaše nákupy

iRobot Roomba 975 – Robotický vysávač

iRobot Roomba 975 – Robotický vysávač

Cena: 449.00 EUR

Robotický vysávač iRobot Roomba 975 WiFi

Roomba 975 je robotický vysávač od iRobotu s inteligentnou navigáciou pomocou kamery, s výkonnou li-ion batériou, ešte vyšším sacím výkonom a s maximálnym pokrytím až 185 m² podlahovej plochy. Elegantný dizajn Roomby 975 bude vo vašej domácnosti pôsobiť nielen luxusným dojmom, ale plnohodnotne zastane pravidelné vysávanie vašich izieb. A nezáleží na tom, aký rozsiahly byt alebo dom máte, Roomba 975 si vytvára mapu miestností a povysáva skutočne všade tam, kde dosiahne. Nezastaví ju ani vybitá batéria – zájde sa sama dobiť a neskôr dokončí vysávanie z miesta, kde ho prerušila. Zastaví ju jedine virtuálna stena, ktorou môžete oddeliť miesta, kam nechcete, aby šla. Roomba 975 takmer v každom ohľade naplní vaše očakávania na dokonalé domáce vysávanie.

Hlavné prednosti Roomby 975

Aplikácia pre ovládanie robota cez Wi-fi
Navigácia iAdapt 2.0 s vizuálnou lokalizáciou
Max. pokrytie až 185 m²
Dobíjanie počas upratovania
Filtrácia cez HEPA filter
Kvalitná Li-Ion batéria
Čistiaci systém AeroForce
Systém bočného upratovania v rohoch a pozdĺž stien Wall Follow
Komunikácia s robotickým mopom iRobot Braava m6
Veľkokapacitný zberný kôš AeroForce
Indikátor plného koša
Systém ANTITANGLE proti zamotaniu do káblov
Akustická a optická detekcia nečistôt
Funkcia načasovania upratovania
Virtuálna stena s funkciou HALO (nie je súčasťou balenia)
Profilovaný nárazník so spomaleným dotykom
Senzory proti pádu zo schodov
Nabíjacia stanica s integrovaným adaptérom

Kľúčové funkcie iRobot Roomba 975

Predstavujeme Vám jednu z najvýznamnejších inovácií od doby uvedenia robotických vysávačov na trh. Revolučný čistiaci systém AeroForce spojením niekoľkých prvkov umožnil zvýšiť efektivitu vysávania až o 50%.

1. Rotujúca bočná kefka

Vďaka prítomnosti bočnej kefky dokáže Roomba efektívne čistiť aj miesta okolo nábytku, pozdĺž stien, rohy miestností a iné ťažko dostupné miesta, čo je doménou systému Wall Follow.

2. Dve proti sebe rotujúce gumové kefy

Dve proti sebe rotujúce gumové kefy so špeciálnymi vodiacimi drážkami zozbierajú nečistoty zo všetkých druhov podláh a kobercov. Vďaka ich konštrukcii na nich nezostávajú nečistoty a kefy sú tak takmer bezúdržbové.

3. Vysoký sací výkon

Systém AeroForce sústredí prúd vzduchu do úzkej štrbiny medzi rotujúcimi kefami, čím dochádza k jeho akcelerácii. V kombinácii s novým motorom výrazne zvyšuje sací výkon robotického vysávača Roomba série 800. Ten vzrástol až o päťnásobok v porovnaní s robotmi nižších radov. Filtráciu vzduchu zaisťuje HEPA filter.

Ovládať ho môžete kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Jednoduchým stlačením jedného tlačidla!

S mobilnou aplikáciou iRobot HOME vo vašom smartfóne alebo tablete môžete robotický vysávač Roomba 975 plne ovládať na diaľku – bez ohľadu na čas a miesto, kde sa práve nachádzate. Sedíte v kancelárii a spomeniete si, že je doma potrebné upratať? Stačí otvoriť aplikáciu iRobot Home a stlačiť tlačidlo „CLEAN“. Alebo v predstihu naprogramujte deň a čas upratovania na celý týždeň a pusťte to z hlavy, robot sa o všetko