U Majky

Rázcestník pre Vaše nákupy

Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Light – Tyčový vysávač

Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Light – Tyčový vysávač

Cena: 109.00 EUR

Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Light

Sací výkon 50 AW
Vybavený bezuhlíkovým motorom
2500 mAh Li-Ion batéria s vydržou až 45 minút
Trojstupňová filtrácia (cyklonový/HEPA/bavlnený filter)
Dva upratovacie režimy: štandardný, MAX
Vysaje 99,98 % jemného prachu
Hmotnosť tela vysávača len 1,2 kg
Hlučnosť cca 79 dB

 

Predstavenie vysávača Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Light

Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Light je výkonný, prenosný a naozaj ľahký vysávač s hmotnosťou iba 1,2 kg, v prípade ktorého sa zaobídete bez akéhokoľvek kábla. Ponúka sací výkon 50 AW, dva upratovacie režimy (štandardný a MAX), bezkefový motor so 100 000 ot./min. a trojstupňovou filtráciu s mimoriadne vysokou účinnosťou 99,98 %. Súčasťou balenia sú okrem hlavnej kefy tiež dva vymeniteľné nadstavce (štrbinový, 2 v 1 kefový). Li-Ion batéria s kapacitou 2500 mAh zaistí vášmu vysávaču stabilný výkon až na 45 minút.

Upratovanie s ľahkosťou

Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Light prináša perfektnú kombináciu vysokého výkonu a nízkej hmotnosti. Upratovanie domácnosti tak bude ľahké, ale napriek tomu úplne dokonalé. Vďaka bezdrôtovému vyhotoveniu nebudete musieť nikdy riešiť, kde sa vám zasekol alebo zamotal napájací kábel. S hmotnosťou tela len 1,2 kilogramov vás nebude vyčerpávať pri upratovaní ťažko dostupných miest a ľahko ho ovládnete len jednou rukou. Vysávač je vyrobený z ľahkých, ale pevných materiálov a vyznačuje sa kompaktnou konštrukciou motora a batérie.

Výkonný pomocník

Vďaka vysokootáčkovému bezkefovému motora a saciemu výkonu až 50 AW ponúkne konzistentné a účinné vysávanie. Lítiová batéria s predĺženou výdržou zvládne na jedno nabitie až 45 minút prevádzky, čo je úplne dostatočné na dokonalé upratovanie veľkej domácnosti.

Upratovacie režimy

K dispozícii sú dva režimy výkonu, takže si môžete vždy vybrať ten, ktorý lepšie zodpovedá aktuálnym potrebám. Na každodenné upratovanie zvoľte štandardný režim, ktorý zachytí častice všetkých veľkostí. Na hĺbkové čistenie zvoľte režim MAX.

Dokonale čistý vzduch

Bežný vysávač počas svojej činnosti často víri do vzduchu prach. V prípade Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Light sa ničoho takého nemusíte obávať – je totiž vybavený trojstupňovou filtráciou s mimoriadne vysokou účinnosťou 99,98 %. Nasatý vzduch prejde najprv cyklónovým filtrom, ktorý oddelí a zachytí najhrubšie nečistoty. Následne prejde HEPA filtrom a bavlneným filtrom, ktoré sa postarajú o elimináciu najjemnejších čiastočiek prachu a peľu. Späť do miestnosti sa teda dostáva len prakticky celkom čistý vzduch.

Vymetie každý kútik

Bezkáblové vyhotovenie vám umožní ľahký pohyb po dome či byte nezávisle od zásuviek elektrickej siete. Vysávač nie je určený iba na vysávanie podlahy, ale možno ho použiť aj na čistenie nábytku, dostane sa do všetkých rohov aj kútov a dokáže udržiavať miestnosti žiarivo čisté.

Výber z mnohých nadstavcov

Súčasťou je niekoľko nadstavcov, ktorým dominuje elektrická podlahová kefa. Jej rotujúci valček dokonale uprace pevné podlahy aj koberce bez toho, aby ich pritom