U Majky

Rázcestník pre Vaše nákupy

Rowenta RY8561WH – Tyčový vysávač a parný mop

Rowenta RY8561WH – Tyčový vysávač a parný mop

Cena: 339.00 EUR

Tyčový vysávač a parný mop Rowenta RY8561WH Clean & Steam Multi

Tyčový vysávač a parný mop 3 v 1
Špeciálne použitie na tvrdé podlahy
Vodná filtrácia AntiCalc*4
Ľahký ergonomický dizajn
Napájanie pomocou kábla
Extrémna sila pary
Množstvo príslušenstva na upratovanie nielen podláh a kobercov
Účinné parné čistenie
Príkon 1700 W
Čas zahrievania 30 s
Hlučnosť 84 dB
Ukazovateľ pripravenosti pary
Dĺžka prívodného kábla 8 m
Nastavenie pary
Objem zásobníka na vodu 0,44 l, na prach 0,5 l

Predstavenie Rowenta RY8561WH Clean & Steam Multi

Parný čistič s vysávačom Rowenta RY8561WH Clean & Steam Multi vám ušetrí čas a zaistí efektívne upratovanie celej domácnosti. Vďaka rôznorodému príslušenstvu vyhovie takmer všetkým vašim požiadavkám. Stierku na okná využijete pri umývaní okien a zrkadiel, koncentrátor pary pri upratovaní ťažko dostupných miest, kefu na čistenie škár medzi obkladmi a mopy z mikrovlákna na umývanie. Súčasťou balenia sú aj farebné univerzálne kefy na všetky typy povrchov v kúpeľni (modré kefky), v kuchyni (oranžové kefky) a v ostatných miestnostiach (zelené kefky). Unikátna sacia hubica DUAL CLEAN & STEAM umožňuje súčasné vysávanie a parné čistenie a tým skracuje upratovanie až o polovicu.

Dôkladné upratovanie za pár chvíľ

Objavte dokonalého pomocníka na všetky druhy upratovania, ktorý vám ušetrí čas. Umožňuje vysávanie a parné čistenie všetkých typov podláh jedným pohybom a para do hĺbky vyčistí všetky typy povrchov.

Zdravé upratovanie

Para dokáže vyhubiť 99,9 % baktérií a choroboplodných zárodkov, vydezinfikuje vašu domácnosť bez použitia čistiacich prostriedkov a chemikálií, takže ponúka zdravé upratovanie domácnosti bez alergénov a ohľaduplnosť k životnému prostrediu.

Maximálne všestranný viacúčelový parný čistič

Vďaka rôznorodému príslušenstvu vyhovie tento parný čistič všetkým vašim požiadavkám pri upratovaní. Stierku na okná využijete pri umývaní okien a zrkadiel, koncentrátor pary pri upratovaní ťažko dostupných miest, špeciálnu kefa na čistenie škár medzi obkladmi a mopy z mikrovlákna na osvieženie textílií. K tomu máte k dispozícii súpravu úzkych aj širokých kief. Ďalej sa prístroj dodáva s farebnými univerzálnymi kefami rôznych veľkostí na všetky povrchy v kúpeľni (modré kefy), kuchyni (oranžové kefy) a ostatných miestnostiach (zelené kefy).

Účinnosť na všetkých podlahách

Doprajte si dôkladné upratovanie tvrdých podláh jedným pohybom vďaka dvojitému účinku vysávania a parného čistenia. Výsledkom sú mimoriadna čistota a hĺbkové upratovanie polovičný čas. Na koberce môžete použiť špeciálne navrhnutý nadstavec Ultra Glider, ktorý koberce jedným jednoduchým pohybom vysáva a súčasne čistí parou.

Efektívne, odolné umývateľné mopy

Dva typy umývateľných mopov zo zmesi nylónu a mikrovlákna v rôznych pomeroch. Hustejšie nylónové vlákna na umývanie zaschnutých škvŕn na veľmi znečistených podlahách, hustejšie mikrovlákna na upratovanie všetkých druhov mierne až stredne znečistených podláh.

Parný výkon podľa typu