U Majky

Rázcestník pre Vaše nákupy

Roidmi EVA – Robotický vysávač a mop 2v1

Roidmi EVA – Robotický vysávač a mop 2v1

Cena: 829.00 EUR

Robotický vysávač a mop 2 v 1 Roidmi EVA

Samovyprázdňovacia a samočistiaca stanica
Ovládateľný cez telefón – aplikácia v anglickom jazyku
Vysáva, zametá a mopuje
Laserová navigácia
Mopy, ktoré pracujú pri 180 otáčkach za minútu a tlaku 12 N
Funkcia rozpoznania koberca
Vnútri čistiacej stanice sú dve 4-litrové nádobky na čistú a špinavú vodu
Vysávač s hlučnosťou cca 60 dB
Sací tlak až 3200 Pa
Automaticky sa dobije a pokračuje v upratovaní od miesta, kde prestal
Vysokokapacitná 5200 mAh Li-ion batéria
Maximálna plocha vysávania až 180 m²
Možnosť nastavenia upratovacích zón a pomenovania miestností

Videopredstavenie robotického vysávača Roidmi EVA

Predstavenie robotického vysávača Roidmi EVA

Robotický vysávač Roidmi EVA sa postará o poriadok, zatiaľ čo vy budete relaxovať po náročnom dni. Robot vysáva, zametá a umýva a navyše sa sám vráti do základne, kde si automaticky vyprázdni zásobník na prach a vyčistí dvojicu mopov. Vďaka saciemu tlaku 3200 Pa Roidmi EVA pozbiera všetky nečistoty, zatiaľ čo mopy pracujú pri 180 otáčkach za minútu a tlaku 12 N, čím účinne vyčistia aj tie najodolnejšie škvrny. Objemné vrecko vnútri stanice pojme až 60 plných zberných košov robotického vysávača. Pohodlné ovládanie umožňujú aplikácia Mi Home/ROIDMI a kompatibilita domácich asistentov Amazon Alexa a Google Home.

Vysáva, zametá a mopuje

Stavte na jedno zariadenie, ktoré účinne vysáva, zametá a umýva. Roidmi EVA využíva sací tlak 3 200 Pa na zbieranie prachu, omrviniek a iných nečistôt z podlahových plôch. Navyše je zariadenie vybavené aj 4-palcovými mopovacími podložkami, ktoré pracujú pri 180 otáčkach za minútu a tlaku 12 N, aby sa zbavili aj odolných a zaschnutých škvŕn.

Inteligentné čistenie podlahy

Mopovacie podložky, ktoré používa robotický vysávač Roidmi EVA, majú sivé polyesterové vlákna, ktoré účinne odstraňujú odolné škvrny, zatiaľ čo mäkká tkanina čistí podlahu. Podložky sú antibakteriálne a odolné voči plesniam, navyše sa robot dokáže automaticky vrátiť do stanice na účinné čistenie.

Objemné vrecko na prach

Robotický vysávač Roidmi EVA nielen umýva, ale aj účinne zbiera prach, drobné nečistoty, vlasy alebo chlpy. Vrecko s objemom 3 l v stanici mu umožňuje zbierať odpad až 60 dní, takže ho nemusíte príliš často vymieňať. Vďaka antibakteriálnemu zloženiu vrecko eliminuje 99,9 % baktérií a nezanecháva žiadny zápach. Samotný robot má nádržku na prach s objemom 220 ml.

Oddelí čistú a špinavú vodu

Vnútri nabíjacej stanice sa nachádza 4-litrový dvojnádržkový systém, ktorý oddeľuje čistú a špinavú vodu. Stanica slúži nielen na výmenu vody, ale aj na čistenie mopov.

Praktický displej

Zariadenie je vybavené prehľadným LED displejom, ktorý vám poskytne rýchly a pohodlný prístup k informáciám o prevádzke robota. Blikajúci indikátor vás bude informovať o tom, či je potrebné vysypať vrecko na prach, prípadne vymeniť nádobky s čistou a špinavou vodou. Na displeji okrem iného skontrolujete aj stav batérie.

Jednoduchá obsluha

Ovládajte činnosť robota bez toho, aby ste sa museli pohnúť z pohovky. Zariadenie je kompatibilné so